Specialista oprav po nehodách

Specialista oprav po nehodách

 

Měli jste dopravní nehodu? Neodborně provedená oprava havarovaného vozidla představuje velké bezpečnostní riziko pro budoucí užívání vozu.

Následná oprava karoserie vyžaduje speciální technologie a dílenské vybavení, originální díly, výrobcem předepsaný postup opravy a odborně vyškolený personál. Aby byla zaručena nadále 100% bezpečnost opravovaného vozidla, je nutné všechny uvedené aspekty dodržet.

Neodborně provedená oprava nemusí být na první pohled patrná, může mít však fatální následky při následné nehodě. Nedostatečná tuhost a špatné deformační chování karoserie, nefunkční nebo špatně fungující prvky aktivní a pasivní bezpečnosti mohou mít negativní vliv na zdraví posádky ve vozidle končící trvalými následky nebo dokonce i smrtí.

U nás si můžete být jisti, že i po nehodě Vám zajistíme garanci výrobce, zachováme bezpečnost a zůstatkovou cenu vašeho vozidla s důrazem na kvalitu a profesionalitu. S důvěrou se můžete obrátit na našeho Specialistu oprav po nehodách pro značky vozů Volkswagen, Audi a ŠKODA. 

 

Jsme kompetentní 
Specialista oprav po nehodách opravuje odborně, dle výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů a s požadovaným nejmodernějším dílenským vybavením.

Originál je originál
Při opravě Vašeho vozidla jsou používány výhradně nové originální díly Volkswagen, ŠKODA a Audi, výrobcem schválené laky a spotřební materiál. Originální díly jsou výrobcem testovány v nejnáročnějších podmínkách a pod přísným dozorem. Pouze ty zaručí 100% kvalitu opravy a bezpečnost vozidla.

Vyškolený personál
Oprava Vašeho vozidla bude provedena speciálně proškoleným a kvalifikovaným personálem. Pouze tak může být zaručena odborně provedená oprava.

Pomůžeme Vám
Jsme připraveni Vám pomoci 24 hodin denně, na místě nebo pomocí odtahové služby. Díky náhradním vozům Vám zajistíme nepřetržitou mobilitu. Podpora při vyřizování pojistné události a při jednání s pojišťovnou je naprostou samozřejmostí. Ušetříte tak čas a vyhnete se nepříjemnostem.

Uchování hodnoty
Na Vašem vozidle bude po opravě zachována nejvyšší možná hodnota. Vždy se používají výhradně nové originální díly.

Záruka
Vše zůstane zachováno: 2letá zákonná záruka, 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem) a záruka mobility.

 

Kontaktujte našeho specialistu

Objednejte se do servisu online

 

 Specialista oprav po nehodách je projekt společnosti Porsche Česká republika s.r.o. a ŠKODA Auto ČR, jehož cílem je především zaručit zákazníkům odbornou opravu vozu po nehodě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.