Financování

ŠKODA Financial Services (dříve známý jako ŠKOFIN) spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity. Pořiďte si u nás vůz pohodlně na úvěr, který je díky našim akčním nabídkám výhodnější než v bance. Potřebujete-li větší flexibilitu, využijte operativní leasing ŠKODA Bez starostí. Nabízíme také doplňkové produkty, jako je ŠKODA Pojištění nebo ŠKODA Předplacený servis.

S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky vám pomohou naši prodejci.

 

POŘIĎTE SI VŮZ NA ÚVĚR

Preferujete vlastnictví vozu před dlouhodobým pronájmem, ale nechcete sahat do svých úspor? Pořiďte si jej na úvěr. Parametry úvěru si sami nastavíte tak, aby vám měsíční splátky co nejvíce vyhovovaly. Kalkulaci úvěru můžete získat také při výběru konkrétního vozu v našem konfigurátoru.

ŠKODA Bonus

Pořiďte si nový vůz ŠKODA na úvěr a získejte bonus až 25 000 Kč na doplňkovou výbavu.

Nulový úrok

Náš úvěr vás nezatíží! Pořiďte si jakýkoli model ŠKODA na úvěr bez navýšení. Půjčíme vám až 200 000 Kč na dobu 2 let.

 

JEZDĚTE BEZ STAROSTÍ S OPERATIVNÍM LEASINGEM

Pronajměte si nový vůz ŠKODA na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce. Navíc si můžete vůz nakonfigurovat podle svých přání. Operativní leasing ŠKODA Bez starostí si jednoduše sjednáte i online.

 

ŠKODA PRODUKTY NA MÍRU

Předplacený servis

Hoďte starosti se servisem za hlavu! Předplacený servisní balíček pokryje vaše náklady spojené s předepsanou údržbou vozu.

Pojištění

S naším pojištěním snáze překonáte nepříznivé situace na cestách. Pomůže vám dojet do cíle bezpečněji, rychleji a s minimálním úsilím.