Dezinfekce vozu ozonem

Cítíte ve svém voze zápach? Chcete mít jistotu, že interiér vašeho vozu není plný virů, bakterií, plísní a dalších škodlivých mikroskopických částic? My vám ho vydezinfikujeme pomocí ozonu! Používáme nejmodernější technologie pro generování ozonu, který je nejúčinnější přírodní čistící látkou na světě. Celý proces je bezpečný a plně ekologický. Je tedy vhodný pro alergiky a astmatiky. Čistý bezbarvý plyn nezanechává žádné stopy ani zápach, který mohou vytvářet chemické dezinfekční prostředky. Hravě se zbavíte pachu kouře z cigaret, ze zvířat nebo dokonce z rozlitého mléka.

Co je ozon?

Ozon (O3) je plyn s typickým česnekovým aroma, jehož molekuly jsou tvořeny 3 atomy kyslíku. Jde o účinné antimikrobiotikum, které díky svému oxidačnímu účinku dokáže zneškodnit bakterie, plísně, kvasinky, parazity a viry. Ozon je přírodní čistící a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo na Zemi, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství nebo potravinářský průmysl. Ozon je 3000× rychlejší než chlór a 25× účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500× než chlornan (OCL) a 5000× než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější. Údajně neexistuje žádný virus, bakterie, plísně, houby a žádný druh zápachu, který by mu odolal.

 

Jak ozon funguje?

Deodorizační a dezinfekční účinek ozonu je dán jeho silnou oxidační kapacitou, která v plynném skupenství nabízí řadu výhod. Ozon čistí vzduch a eliminuje nepříjemné pachy.

 

Výhody:

• Zcela eliminuje zápach z prostoru a povrchů (koberce, čalounění, potahy, ventilační a klimatizační systém)

• Účinný proti pachu tabáku

• Účinný proti pachu potravin a zvířat

• Rychle zabíjí mikroorganismy (viry, bakterie, spóry, plísně, parazity a prvoky apod.)

 

Jak to probíhá?

Čištění interiéru vozu se provádí pomocí ventilátoru, kterým se ozon rozpráší. Při čištění prostředí se v prostoru nesmí nacházet žádné osoby nebo domácí zvířata. Po provedení dezinfekce je nutno prostor úplně vyvětrat, než do něj bude možné vstoupit. Nepoužívají se žádné látky nebezpečné pro životní prostředí a čištění nezanechává žádné zbytky – rozkládá se na 02. Délka dezinfekčního procesu je závislá na velikosti vašeho vozu, ale po předchozí domluvě můžete prakticky do hodiny bezpečně odjíždět s vydezinfikovaným vozem.

Nyní akce - k servisní prohlídce Dezinfekce vozu ozonem ZDARMA!

 

Kontaktujte svého servisního poradce.