Zimní sezónní nabídka AUDI

Je na čase vyrazit a užít si zimní sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou zimních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše servisní služby a užijte si bez obav každou cestu. Let‘s Ride. Let‘s Travel. Let‘s Have Fun.

25% zvýhodnění
na transportní systémy

 

Střešní box na lyže a zavazadla

Uzamykatelný a s otevíráním z obou stran pro pohodlné nakládání a vykládání. S vnitřním držadlem pro uzavření boxu. Jednoduchý rychloupínací systém vč. omezení utahovacího momentu. Poloha posunutá vpřed umožní lepší přístup k zavazadlovému prostoru.
Maximální možná nosnost 75 kg, 405 l.
17 190 Kč

Střešní příčníky

Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol, nosič lyží a snowboardů a nosič kajaku, lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení, jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Mechanické díly jsou zhotoveny z velmi kvalitního, povrstveného ocelového plechu.
6 580 Kč

 

Nový design střešních boxů na lyže a zavazadla


Nový design Audi s vylepšenou aerodynamikou díky plochému, sportovnímu vzhledu. Černá brillant s možností nalepení ozdobné fólie s kruhy Audi. Luxusní vzhled s viditelnými spojovacími prvky. Uzamykatelný, s otevíráním z obou stran a s centrálním vícebodovým uzamykáním pro pohodlné nakládání a vykládání. Snadná a rychlá montáž díky systému Powerclick. Systém s oddělenou funkcí uzavírání a otevírání a s indikací stavu uzavřeno a otevřeno. Rychloupevňovací systém včetně omezení momentu. Maximální možná nosnost 75 kg. Testováno City Crash.

Střešní box na lyže a zavazadla

16 860 Kč 250l
18 500 Kč 310l
24 550 Kč 430l

 

Ochranná plastová podložka do zavazadlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním.
K dispozici pro všechny modely. Uvedená cena platí pro: Q7

 

2 810 Kč

 

Gumové koberce

Uvedená cena platí pro: Q8

1 700 Kč přední, 1 380 Kč zadní

 

Audi originální díly®

Vše do sebe dokonale zapadá. Audi originální díly® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti, přesného zpracování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.

 

10% zvýhodnění
na startovací baterie

 

Baterie 70 Ah / 420 A se zvýhodněním 10 %

Uvedená cena platí pro: Audi Q3, A6, A7

5 930 Kč

Vložka vzduchového filtru

Uvedená cena platí pro: Audi A3, Q3, TT

820 Kč

 

 

 

 

Audi sezonní nabídka - Online leták

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.