Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nová Škoda Octavia


Umírněná elegance a střídmost, okořeněná velmi extravagantně tvarovanou přídí s dělenými světly - to je nová Škoda Octavia.

img

Křivky modernizovaného modelu ŠKODA Octavia byly ještě více zeštíhleny, především její příď. Přední zdvojené světlomety dodávají vozu specifický výraz s křišťálovým vzhledem. Na přání jsou světlomety v provedení full LED. Logo svým umístěním získává na prominenci, z přídě sála síla, je širší a celkově posiluje charakter vozu.

Výrazně inovovaná ŠKODA OCTAVIA je k dispozici se špičkovými jízdními asistenty, novými infotainment systémy a pokročilými možnostmi konektivity i výbavových prvků.
Varianty liftback i kombi jsou dostupné v pěti rozšířených výbavových stupních se sedmi pohonnými jednotkami, manuálními i automatickými dvouspojkovými převodovkami a pohonem předních kol či všech čtyř kol.
U Simply Clever prvků nově přibyly i sklopné stolky na zadní straně předních opěradel, držáky nápojů usnadňující otevírání PET lahví a ve verzi kombi také vyjímatelná svítilna v zavazadlovém prostoru. 

Prohlédněte si novou Octavii zde

 


Zpět do archivu